Play Video

Web Sitesi Mimarımız ile Tanışın | GoDaddy TR

GoDaddy’nin Web Sitesi Mimarı ile cep telefonunuzdan bile bir web sitesi yapabilirsiniz! Kullanıcı dostu araçlar, yerleşik sosyal medya bağlantı düğmeleri ve çok daha fazlası elinizin altında. Daha fazla bilgi için: http://go2l.ink/1sVf

Bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz:
Facebook: https://www.facebook.com/tr.GoDaddy/
Instagram:https://www.instagram.com/godaddyturkey/

Web sitenizi oluşturmanın en kolay yolu olan GoDaddy Web Sitesi Mimarı ile tanışın.

Web Sitesi Mimarı ile web sitenizi cep telefonunuzdan bile oluşturabilir ve yayınlayabilirsiniz! Masaüstü veya dizüstü bilgisayara ihtiyacınız yok.

Planınızı seçtikten sonra tek yapmanız gereken, iki basit soruya yanıt vermek:

Web siteniz ne hakkında olacak? Adının ne olmasını istiyorsunuz?

Web Sitesi Mimarı, yanıtlarınız doğrultusunda size bir web sitesi tasarımı önerecek. Beğendiğinizden emin olamadınız mı? Hiç sorun değil! Sağ taraftaki menüden Tema’yı seçerek, diğer seçeneklere göz atabilirsiniz! Web sitenizin tam istediğiniz gibi görünmesi için renkleri ve yazı tiplerini de değiştirebileceğinizi unutmayın!

Ayrıca, sayfa ekleyip çıkarabilir…

Ve bölüm başlıklarını anında değiştirebilirsiniz.

Gelelim görsellere. İster kendi fotoğraflarınızı ekleyin ister Web Sitesi Mimarının geniş stok fotoğraf galerisinden seçim yapın. Takvim, menü, fiyat listesi… Web sitenizi tam istediğiniz hale getirmek için dilediğiniz her şeyi ekleyin.

Sosyal medyanın önemini çok iyi bilen Web Sitesi Mimarı, web sitenizi popüler sosyal medya platformlarına bağlamanızı sağlayan yerleşik düğmeler sunar. Hatta sizin için bir Facebook sayfası oluşturabilir veya mevcut sayfanızı güncelleyebilir.

Web Sitesi Mimarı ayrıca, insanların sizi daha kolay bulabilmesi adına web sitenizi en büyük arama motorları için optimize eder.

Bununla birlikte, müşterilerinizle iletişimde kalmanız için web sitenizin tasarımını kullanarak pazarlama e-postalarını otomatik olarak oluşturur.

Web Sitesi Mimarıyla oluşturulan ticari siteler ve e-ticaret siteleri, SSL sertifikasına sahiptir. SSL teknolojisi, web sunucunuzla müşterilerinizin tarayıcıları arasında akan verileri şifreleyerek hassas verileri güvende tutar ve müşterilerinizin size güven duymasını sağlar.

Web Sitesi Mimarı sayesinde ihtiyacınız olmayan özelliklere para ödemezsiniz. Tek sayfalık basit bir kişisel web sitesinden, tam teşekküllü bir e-ticaret sitesine kadar uzanan farklı plan seçenekleri arasından seçim yaparsınız.

Daha fazla bilgi için hemen GoDaddy.com adresini ziyaret edin.

#websitesi #websitesimimari #webtasarimi #websitesiyap #kendiwebsiteniyap #onlineol #godaddy