Play Video

Web Sitenizi Korumanın 3 Kolay Yolu | GoDaddy

Web sitenizi güvende tutmak için, karmaşık (veya stresli) işlemlerle uğraşmak zorunda değilsiniz. GoDaddy ile web sitesi güvenliğini keşfedin ve hem web sitenizi hem de ziyaretçilerinizi nasıl güvende tutacağınızı öğrenin.

Web sitenizin güvenliğini düşünmediyseniz veya düşünmekten kaçınıyorsanız, içiniz rahat olsun.

Web sitenizin ve müşterilerinizin güvenliğini korumak, düşündüğünüzden daha kolay.

Evinizdeki kapılarda kilitler var, değil mi? Hatta son teknoloji ürünü bir güvenlik sisteminiz veya oldukça büyük bir köpeğiniz olabilir. Evinizi hırsızlardan ve diğer kötü insanlardan korumak için ne gerekiyorsa yapıyorsunuz.

Web sitenizi ve müşterilerinizi siber suçlulardan korumak da aynı derecede önemli.

Küçük ya da yeni bir işletmeye sahip olduğunuz veya online satış yapmadığınız için siber suçluların dikkatini çekmeyeceğinizi düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Her web sitesi hedef haline gelebilir.

Ama size iyi bir haberimiz var: Web sitenizi, müşterilerinizi ve işinizi korumak için birkaç temel güvenlik önlemi almanız yeterli. Bilgisayar mühendisliği diplomasına veya kabarık bir banka hesabına ihtiyacınız yok.

“Birkaç” derken, aslında üç tane demek istiyoruz: SSL şifreleme, Sucuri kötü amaçlı yazılım koruması ve otomatik web sitesi yedekleme.

Bu üç güvenlik önlemi sayesinde, hem web sitenizin ve müşterilerinizin güvenliğini hem de itibarınızı kolayca koruyabilirsiniz!