Play Video

SSL Nedir? | GoDaddy

SSL Nedir? Müşterilerinizin özel bilgilerini koruyarak web sitenizin güvenliğini yükseltmeye yönelik bir yöntemdir. https://tr.godaddy.com/ssl/ssl-certificates.aspx sayfasını ziyaret ederek Güvenli Yuva Katmanı hakkında ayrıntılı bilgi edinin.
İşlerinizi web üzerinde gerçekleştirirken kötü niyetli kişilerin özel müşteri bilgilerine ulaşmasını istemezsiniz. İşte tam bu noktada SSL devreye girer.
Güvenli Yuva Katmanı anlamına gelen SSL, kullanıcı ve web sunucusu arasındaki iletişimi şifreleyen bir standart güvenlik teknolojisidir. Bu şifreleme işlemi sayesinde kullanıcı adları, şifreler, kredi kartı bilgileri ve diğer önemli veriler kullanıcıdan sunucuya hiçbir risk olmadan aktarılır. Bunu hassas web verilerinin güvenli bir şekilde geçmesine olanak tanıyan bir ağ geçidi olarak düşünebilirsiniz.
Milyonlarca web sitesi online işlemlerini ve müşteri verilerini korumak için SSL kullanıyor. SSL ile şifrelenen bilgiler, yalnızca hedeflenen alıcı tarafından anlaşılabilir.
Müşterilerinizin bilgilerini koruma altına almak çok önemli. Müşterilerinizden veya ziyaretçilerinizden web sitenizde kullanıcı adı, şifre, kredi kartı numarası ve iletişim bilgilerini ve diğer özel verileri iletmelerini istediğinizde, itibarınız her detayı ne kadar iyi koruduğunuza bağlıdır.
Ama endişelenmeyin. Biz yanınızdayız. GoDaddy SSL Sertifikaları, dünyanın en güçlü şifreleme özelliğini kullanarak müşterileriniz ve sizin için en büyük güvenlik katmanını sunuyor.
SSL sertifikanızı hemen alın – müşterilerinizi koruyun – kendinizi koruyun.

Kendi web sitenizi yapmak, GoDaddy’nin Web Sitesi Mimarı ile artık çok kolay. Sadece fikrinizi girin, bir tasarım seçin ve web sitenizi hemen internette yayınlayın.

GoDaddy Web Sitesi Mimarı http://go2l.ink/1q3O
GoDaddy Alan Adları http://go2l.ink/1q3Q
GoDaddy Web Barındırma http://go2l.ink/1q3P