Play Video

E-posta Pazarlama’yla Sesinizi Duymayan Kalmasın | GoDaddy Türkiye

Can, işini biliyor ve sesini duyurmak için GoDaddy E-posta Pazarlama’yı kullanıyor. İşini çok seviyor; GoDaddy E-posta Pazarlama ise müşterilerine ulaşmasını ve onları bilgilendirmesini sağlıyor, böylece müşteriler daha fazlasını satın almak için her zaman ona geliyor. Can’ın bu işi nasıl yaptığını öğrenin; siz de işe koyulun. Ayrıntılı bilgi için https://tr.godaddy.com/online-marketing/email-marketing.aspx sayfasını ziyaret edin.
Can’ı tanıyalım. Kendine ait bir işletmesi olan Can, hayalini gerçekleştiriyor. Bu hayal, yoğun geçen günler, uykusuz geceler ve bitmeyen faturaları da gerektiriyor.
Ama Can, kendi işinin patronu ve sevdiği işi yapıyor.
Can, bu yeni yumoş ayıcığı mağazasına ekledi. Peki bu haberi müşterilerine ne ara verecek? – Basit: GoDaddy’den E-posta Pazarlama’yı kullanarak. Hemen harika bir e-posta oluşturacak ve posta listesinde bulunan tüm müşterilerine bu e-postayı gönderecek.
E-posta Pazarlama’yla müşterileriniz için dikkat çekici e-posta bültenleri, anketler ve bildirimler oluşturabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken çok sevdiğiniz işinize bolca zamanınız kalır.
Oluşturulan her kampanya birbirinden farklıdır. Bu nedenle E-posta Pazarlama’nın gözünden hiçbir şey kaçmaz; alıcıların postanızı açıp bağlantılarınıza tıklayıp tıklamadığını görebilirsiniz. Postaların açılması, tıklamalar ve siparişler! En önemlisi bunlar değil mi?
Can gibi siz de günlük işinizi kusursuz bir şekilde yürütebilirsiniz. İşinizi seviyorsunuz ama zorlukları da var. GoDaddy E-posta Pazarlama ile tanıtım yapmak, yeni ve mevcut müşterilerle irtibat halinde kalmak kolaylaşıyor.
E-posta Pazarlama’yı hemen alın; sesinizi duymayan kalmasın!